Miesiąc: październik 2020

Rozkład Jazdy 24-25 października

Oldboje
MKS Wicher Kobyłka – Mazur Radzymin
2020-10-26 20:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa okręgowa
MKS Wicher Kobyłka KS Legionovia II
2020-10-24 14:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa B
MKS Wicher II Kobyłka – RKS Mazur II Radzymin
2020-10-25 13:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
GKS Wilga Garwolin – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-23 19:30 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA 11 – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-24 14:00 STADION MIEJSKI (Legionowo, Parkowa 27a)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
MKS Wicher III Kobyłka – MKS Polonia II W-wa
2020-10-25 18:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS VARSOVIA
2020-10-25 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 C
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2
AS MARKI – Wicher III Kobyłka
2020-10-24 15:00 Sportowy Zakątek (Marki, Zakątek )

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
Wicher IV Kobyłka – POLONEZ WARSZAWA
2020-10-24 18:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – KS Drukarz II W-wa
2020-10-24 16:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Barca Academy W-wa – Wicher Kobyłka
2020-10-24 18:00 Escola Varsovia (WarszawaBiałołęka, Aleksandra Fleminga 2)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher II Kobyłka – BUG II Wyszków
2020-10-26 17:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
AP Agape Białołęka – Wicher III Kobyłka
2020-10-24 10:00 BOS Światowida (WarszawaBiałołęka, Światowida 56)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – GKP Targówek
2020-10-15 10:00  Kołowa 18, 05-077 Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
UKS JUNIOR ZACISZE – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-23 18:30 OSIR Blokowa (WarszawaTargówek, Blokowa 3)

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
AKADEMIA PIŁKARSKA FFK – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-24 12:30 Juranda ze Spychowa

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
UKS ORŁY ZIELONKA – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-24 10:00 Stadion Miejski w Zielonce (Zielonka, Dziennikarska)

Mecze bez publiczności

Obostrzenia jakie będą obowiązywały od najbliższej soboty 17 października:


Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności, czyli wszystkie spotkania ligowe czy kontrolne aż do odwołania będą odbywały się bez udziału publiczności w tym rodziców zawodników.

Podczas meczy i treningów, cały obiekt Wichru będzie zamknięty a trenerzy będą wpuszczać zawodników przez wyznaczone wejścia.

Rozkład Jazdy 17-18 października

Oldboje
KS Raszyn – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-19 20:15 Raszyn, ul. Unii Eurpoejskiej

Klasa okręgowa
Klasa okręgowa Grupa 1
KS Sokół Serock – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-17 11:00 Wieliszew, Modlińska 65

Klasa B
TKS Bóbr Tłuszcz – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-18 14:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – Escola II Varsovia
2020-10-17 17:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – RKS Mazur Radzymin
2020-10-18 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’09 Rep.
I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-18 18:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’09 B
III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
MKS Wicher II Kobyłka – MKS Ząbkovia II Ząbki
2020-10-17 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
FUNDACJA LEGIA SOCCER SCHOOLS – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-17 12:30 Legia Warszawa (WarszawaŚródmieście, Łazienkowska 3)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
UKS BSS IRZYK – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-17 10:00 Boisko szkolne (WarszawaBemowo, Karola Irzykowskiego
1a)

Wicher ’10 B
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher II Kobyłka – AP MARCOVIA II MARKI
2020-10-17 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
UKS BIAŁE II ORŁY – MKS Wicher IV Kobyłka
2020-10-17 16:30 Gimnazjum 164 (Warszawa Białołęka, Ostródzka 175)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
MKS Polonia W-wa – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-17

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher Kobyłka – Delta Warszawa
2020-10-18 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
UKS Football Dream Academy – Wicher II Kobyłka
2020-10-17 12:00 Orlik (Skrzeszew, Szkolna 10)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – AKADEMIA PIŁKARSKA FFK
2020-10-17 09:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2020-10-18 10:00  Kołowa 18, 05-077 Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
MKS Wicher Kobyłka – UKS BIAŁE ORŁY
2020-10-17 15:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
MKS Wicher II Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-18 14:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’13 C
F2 Żak Grupa 11
KS Łomianki II – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-17 10:00 KOMPLEKS BOISK (Łomianki, Wiślana 69)

Seniorzy pewnie ze Świtem

MKS WICHER KOBYŁKA 4-0 ŚWIT II NOWY DWÓR MAZOWIECKI

liga okręgowa, Warszawa I, 12 kolejka

Rezerwowi: Oskar Rejf , Maciej Dorsz , Daniel Ślesiński , Kacper Piotr Pałka , Górecki

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 4:0
Bramki :
Damian Suchocki ⚽
Janek Skotnicki ⚽
Janek Szulkowski ⚽⚽

Zaległe mecze Akademii

W tym tygodniu odbędą się trzy przełożone mecze drużyn Akademii Wichru, dwa w środę i jeden w piątek. Szczegóły poniżej

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
MKS Wicher Kobyłka AKADEMIA PIŁKARSKAFFK
2020-10-14 18:15 Stadion Miejski w Kobyłce(Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka GKS Wilga Garwolin
2020-10-14 19:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – Białe Orły Warszawa
2020-10-16 18:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Rozkład Jazdy 10-11 października

Oldboje
MKS Wicher Kobyłka – Prawnicy
2020-10-12 20:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa okręgowa
MKS Wicher Kobyłka – Świt Nowy II Dwór Mazowiecki
2020-10-10 15:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa B
MKS Wicher II Kobyłka – UKS ASzWoj Rembertów
2020-10-10 18:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
B2 Junior Młodszy
UKS VARSOVIA II – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-10 10:00 Varsovia (WarszawaŚródmieście, Międzyparkowa 4)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
APJD – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 12:00 Nowy Stadion – Łomianki (Łomianki Dolne, Wiślana 69)

Wicher ’09 Rep.
I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
KS Drukarz W-wa – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 20:00 KS DRUKARZ (WarszawaPraga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)

Wicher ’09 B
III ligaokręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Barca Academy II W-wa – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-11 14:00 Escola Varsovia (WarszawaBiałołęka, Aleksandra Fleminga
2)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
MKS Wicher III Kobyłka – BALKAN TEAM
2020-10-11 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-10 12:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 B
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
KS Legionovia II – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-11 10:00 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie (Legionowo, Parkowa 27)

Wicher ’10 C
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2
Wicher III Kobyłka – PWKS Huragan Wołomin
2020-10-10 11:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
Wicher IV Kobyłka – UKS BIAŁE II ORŁY
2020-10-12 18:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA 11 – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 11:45 STADION MIEJSKI (Legionowo, Parkowa 27a)

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wilga Garwolin – Wicher Kobyłka
2020-10-10 10:30 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
AMP GOOL Wołomin – Wicher II Kobyłka
2020-10-10 12:30 Orlik Wolomin (Wołomin,
Kazimierza Wielkiego 1)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – ŁKS ŁOCHÓW
2020-10-10 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2020-10-11 10:00  Kołowa 18, Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
UKS JUNIOR ZACISZE – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-10 09:30 Przełożony na inny termin

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
AS MARKI – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-10 17:00 Marki Zakątek

Wicher ’13 C
F2 Żak Grupa 11
Barca Academy – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-11 17:30 Escola Varsovia (Warszawa Białołęka, Aleksandra Fleminga 2)

Wicher ’14 Rep.
Mecz Towarzyski
MKS Wicher Kobyłka – Legionovia Legionowo
2020-10-11 09:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’14 B
Mecz Towarzyski
MKS Wicher II Kobyłka – Legionovia II Legionowo
2020-10-11 10:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)