Autor: wicherkobylka1926@gmail.com

Rozkład Jazdy 17-18 października

Oldboje
KS Raszyn – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-19 20:15 Raszyn, ul. Unii Eurpoejskiej

Klasa okręgowa
Klasa okręgowa Grupa 1
KS Sokół Serock – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-17 11:00 Wieliszew, Modlińska 65

Klasa B
TKS Bóbr Tłuszcz – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-18 14:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – Escola II Varsovia
2020-10-17 17:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – RKS Mazur Radzymin
2020-10-18 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’09 Rep.
I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-18 18:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’09 B
III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
MKS Wicher II Kobyłka – MKS Ząbkovia II Ząbki
2020-10-17 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
FUNDACJA LEGIA SOCCER SCHOOLS – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-17 12:30 Legia Warszawa (WarszawaŚródmieście, Łazienkowska 3)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
UKS BSS IRZYK – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-17 10:00 Boisko szkolne (WarszawaBemowo, Karola Irzykowskiego
1a)

Wicher ’10 B
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher II Kobyłka – AP MARCOVIA II MARKI
2020-10-17 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
UKS BIAŁE II ORŁY – MKS Wicher IV Kobyłka
2020-10-17 16:30 Gimnazjum 164 (Warszawa Białołęka, Ostródzka 175)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
MKS Polonia W-wa – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-17

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher Kobyłka – Delta Warszawa
2020-10-18 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
UKS Football Dream Academy – Wicher II Kobyłka
2020-10-17 12:00 Orlik (Skrzeszew, Szkolna 10)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – AKADEMIA PIŁKARSKA FFK
2020-10-17 09:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2020-10-18 10:00  Kołowa 18, 05-077 Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
MKS Wicher Kobyłka – UKS BIAŁE ORŁY
2020-10-17 15:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
MKS Wicher II Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-18 14:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’13 C
F2 Żak Grupa 11
KS Łomianki II – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-17 10:00 KOMPLEKS BOISK (Łomianki, Wiślana 69)

Seniorzy pewnie ze Świtem

MKS WICHER KOBYŁKA 4-0 ŚWIT II NOWY DWÓR MAZOWIECKI

liga okręgowa, Warszawa I, 12 kolejka

Rezerwowi: Oskar Rejf , Maciej Dorsz , Daniel Ślesiński , Kacper Piotr Pałka , Górecki

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 4:0
Bramki :
Damian Suchocki ⚽
Janek Skotnicki ⚽
Janek Szulkowski ⚽⚽

Zaległe mecze Akademii

W tym tygodniu odbędą się trzy przełożone mecze drużyn Akademii Wichru, dwa w środę i jeden w piątek. Szczegóły poniżej

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
MKS Wicher Kobyłka AKADEMIA PIŁKARSKAFFK
2020-10-14 18:15 Stadion Miejski w Kobyłce(Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka GKS Wilga Garwolin
2020-10-14 19:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – Białe Orły Warszawa
2020-10-16 18:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Rozkład Jazdy 10-11 października

Oldboje
MKS Wicher Kobyłka – Prawnicy
2020-10-12 20:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa okręgowa
MKS Wicher Kobyłka – Świt Nowy II Dwór Mazowiecki
2020-10-10 15:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa B
MKS Wicher II Kobyłka – UKS ASzWoj Rembertów
2020-10-10 18:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
B2 Junior Młodszy
UKS VARSOVIA II – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-10 10:00 Varsovia (WarszawaŚródmieście, Międzyparkowa 4)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
APJD – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 12:00 Nowy Stadion – Łomianki (Łomianki Dolne, Wiślana 69)

Wicher ’09 Rep.
I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
KS Drukarz W-wa – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 20:00 KS DRUKARZ (WarszawaPraga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)

Wicher ’09 B
III ligaokręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Barca Academy II W-wa – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-11 14:00 Escola Varsovia (WarszawaBiałołęka, Aleksandra Fleminga
2)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
MKS Wicher III Kobyłka – BALKAN TEAM
2020-10-11 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-10 12:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 B
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
KS Legionovia II – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-11 10:00 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie (Legionowo, Parkowa 27)

Wicher ’10 C
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2
Wicher III Kobyłka – PWKS Huragan Wołomin
2020-10-10 11:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
Wicher IV Kobyłka – UKS BIAŁE II ORŁY
2020-10-12 18:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA 11 – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 11:45 STADION MIEJSKI (Legionowo, Parkowa 27a)

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wilga Garwolin – Wicher Kobyłka
2020-10-10 10:30 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
AMP GOOL Wołomin – Wicher II Kobyłka
2020-10-10 12:30 Orlik Wolomin (Wołomin,
Kazimierza Wielkiego 1)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – ŁKS ŁOCHÓW
2020-10-10 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2020-10-11 10:00  Kołowa 18, Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
UKS JUNIOR ZACISZE – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-10 09:30 Przełożony na inny termin

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
AS MARKI – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-10 17:00 Marki Zakątek

Wicher ’13 C
F2 Żak Grupa 11
Barca Academy – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-11 17:30 Escola Varsovia (Warszawa Białołęka, Aleksandra Fleminga 2)

Wicher ’14 Rep.
Mecz Towarzyski
MKS Wicher Kobyłka – Legionovia Legionowo
2020-10-11 09:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’14 B
Mecz Towarzyski
MKS Wicher II Kobyłka – Legionovia II Legionowo
2020-10-11 10:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

NABÓR

Nabory do Akademii MKS Wicher Kobyłka

Zapraszamy na treningi do naszej Akademii
Dołączyć do nas można w każdym momencie!


Zapewniamy:
– Wykwalifikowaną kadrę trenerska
– Dogodne godziny treningów, od 17:00
– Podział na grupy treningowe pod względem zaawansowania
– Udział rozgrywkach MZPN
– Wyjazdy na turnieje międzynarodowe, ogólnopolskie i lokalne
– Obozy sportowe, obozy dochodzeniowe
– Bezpłatny pierwszy trening

AKADEMIA MKS WICHER KOBYŁKA

Wicher Kobyłka ’05
Trener -Aleksander Cieślak
tel. 509 089 369

Wicher Kobyłka ’08
Trener – Kamil Boratyński

Wicher Kobyłka ’09
Trener – Paweł Stańczuk
tel. 694 911 609

Wicher Kobyłka ’10
Trener – Kamil Boratyński
tel. 502 285 946

Wicher Kobyłka ’11
Trener – Kamil Rakowski
tel. 500 070 054

Wicher Kobyłka ’12
Trener – Piotr Pinkiewicz
tel. 725 123 332

Wicher Kobyłka ’13
Trener – Piotr Pinkiewicz
tel. 725 123 332

Wicher Kobyłka ’14
Trener – Paweł Stańczuk
tel. 694 911 609

Wicher Kobyłka ’15
Trener – Tomasz Świerczewski
tel.

Wicher Kobyłka ’16/’17
Trener – Jaromir Kostrzewa
tel. 881 487 379

Krok po kroku


liga okręgowa, Warszawa I, 6 kolejka

MKS WICHER KOBYŁKA 4-1 VICTORIA II SULEJÓWEK

Rezerwowi: Marciniak Marcin, Brzeski Mikołaj, Bartochowski Konrad, Dalba Kacper, Trzonkowski Grzegorz, Grabowski Antoni, Suchocki Damian

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 4:1 (1:0)
Bramki :
Boguszewski Kamil⚽
Szulkowski Jan⚽(asysta Skotnicki Jan)
Skotnicki Jan⚽
Kamiński Bartosz⚽

Wypowiedź pomeczowa trenera Aleksandra Cieślaka:

„Nasz zespół wszedł zdecydowanie gorzej w ten mecz niż w sparingu z rezerwami Victorii który rozegraliśmy przed sezonem gdzie wygrywaliśmy po 20 min 4 czy 5 do 0 . W tym meczu początek mógł być podobny lecz byliśmy nie skuteczni , kontrolowaliśmy spotkanie a wynik mógł i powinien być o wiele wyższy szkoda tych wszystkich nie wykorzystanych okazji bo w końcowym rozrachunku strzelone bramki mogą mieć kluczowe znaczenie. Gratuluje drużynie wygranej lecz teraz radość nie może trwać za długo bo czeka nas ciężki wyjazd na mecz z Naprzodem, później PP w środę z Gromem Warszawa i na koniec w niedziele o 13:00 podejmiemy u siebie Vice lidera z Wyszkowa.”

Grała Akademia 17-20 sierpnia

Mecze Towarzyskie roczników 2012 i 2009 podczas obozu Cząstkowo 2020


WICHER KOBYŁKA ’09

Mecz z Jaguar Gdańsk

Błatyk Gdynia 2008 vs. MKS Wicher Kobyłka

Błatyk Gdynia 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Jaguar Gdańsk 2009 vs. MKS Wicher Kobyłka

Jaguar Gdańsk 2010 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Dragon Pomorze 2009 vs. MKS Wicher Kobyłka

Polonia Warszawa 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Gdyńska Akademia Dąbrowa 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Wypowiedź pomeczowa trenera Artur Cegiełka:

W dniach od 15.08 do 22.08 przebywaliśmy na zgrupowaniu w Cząstkowie na Pomorzu,gdzie nasze 2 zespoły rozegrały 6 sparingów(Jaguar Gdańsk 2009,Jaguar Gdańsk 2010,Bałtyk Gdynia 2008,Bałtyk Gdynia 2009,Polonia Warszawa 2009,Dragon Pomorze 2009). W każdym z tych spotkań drużyna otrzymała 3 zadania szkoleniowe(plus dodatkowo indywidualne),które miała zrealizować w czasie poszczególnych spotkań; aktywizacja zawodników 6 i 8,budowanie przewagi w bocznych sektorach boiska oraz włączenie do gry bramkarza,który w naszym modelu gry stanowi integralną część zespołu.Dlatego musimy zachęcić naszych bramkarzy do aktywnej postawy (gra nogami) w trakcie meczu z naciskiem na fazę budowania gry od własnej połowy. Cieszy nas,że obie nasze drużyny w czasie rozgrywanych spotkań na obozie, starały się i często z bardzo dobrym skutkiem realizować stawiane przez sztab szkoleniowy zadania indywidualne oraz zespołowe.To dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami.


WICHER KOBYŁKA ’12

Mecz z Bałtykiem Gdynia
Mecz z AP Banino

Błatyk Gdynia 2011/12 vs. MKS Wicher Kobyłka

FFK Warszawa vs. MKS Wicher Kobyłka

FFK II Warszawa vs. MKS Wicher II Kobyłka

AP Banino 2011 vs. MKS Wicher Kobyłka

AP II Banino 2011/12 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Wypowiedź pomeczowa trenera Piotr Pinkiewicz:

“Podczas obozu w Cząstkowie rozegraliśmy pięć wartościowych sparingów, szczególnie biorąc pod uwagę fakt że graliśmy w większości ze starszymi rocznikami. Cieszy fakt że w każdym spotkaniu zawodniczy obu naszych ekip kreowali grę i kontrolowali przebieg spotkania. Przyczepić tylko się można co do skuteczności w meczu z FFK, który powinniśmy zakończyć z większą ilością bramek. Jednak nawet taki mecz dał nam kolejny bodziec aby na kolejnych treningach obozu zwrócić większą uwagę na wykończenie akcji. ”

Piąte zwycięstwo!

liga okręgowa, Warszawa I, kolejka

START OTWOCK 1-3 MKS WICHER KOBYŁKA

Rezerwowi: Rejf Oskar, Brzeski Mikołaj, Jankowski Bartosz, Bartochowski Konrad, Pałka Kacper, Senda Kamil, Dalba Kacper

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 1:3 (0:0)
Bramki :
Szulkowski Jan⚽
Boguszewski Kamil⚽
Skotnicki Jan⚽

Wypowiedź pomeczowa trenera Aleksandra Cieślaka:

„Pierwsza połowa raczej do zapomnienia, nie weszliśmy dobrze w mecz graliśmy strasznie nie dokładnie , choć przy tak przeciętnej grze mieliśmy swoje okazje niestety nie udało się ich wykorzystać. Druga połowa zaczęła się od prezentu od zawodnika gospodarzy który uderzył naszego zawodnika w swoim polu karnym w sytuacji gdzie piłka była już w zupełnie innym sektorze boiska , zauważył to sędzia liniowy i otrzymaliśmy rzut karny. Ta bramka pomogła nam i od tej pory w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu strzelając dwie kolejne bramki i grając dużo lepiej niż w pierwszych 45 min. Żałuję tylko ze nie wygraliśmy zdecydowanie wyżej bo aby strzelać kolejne bramki było bardzo dużo okazji. Dziękujemy drużynie OKS-u za uczczenie wraz z nami minutą ciszy pamięci naszego bramkarza Radka Gąsiorowskiego który rok temu zginął tragicznie w wypadku motocyklowym. Zwycięstwo drużyna tez zadedykowała Radkowi mamy nadzieje ze wspiera nas gdzieś tam z góry.”