ZAPOWIEDŹ #Seniorzy#LigaOkręgowa#ZdjęcieZBoiska
Tym razem seniorzy rozegrają mecz na wyjeździe z Warszawską Radością, która od trzech spotkań nie wygrała meczu. Wicher podbudowany ostatnim zwycięstwem z rezerwami Świtu, dołoży wszelkich starań aby wrócić do Kobyłki z trzema punktami. Zapraszamy na mecz, szczegóły poniżej
PKS Radość MKS Wicher Kobyłka 17 września 2022 godz. 15:00 ul. Wielowiejska 10, Warszawa