Drodzy Rodzice,

W związku z trudną sytuacją związaną z pandemią korona wirusa, zawieszeniem treningów i wszelkich rozgrywek, klub MKS Wicher Kobyłka również musi podjąć decyzje i dostosować się do realiów obecnie panujących.
Dla nas wszystkich jest to okres trudny. Musimy się jednak jakoś w nim odnaleźć i znaleźć rozwiązania pozwalające na jego przeczekanie.

Zadecydowaliśmy, że opłaty za zajęcia w miesiącu kwiecień będą opłatami dobrowolnymi, a ich wysokość będzie zależała tylko i wyłącznie od Państwa decyzji i finansowych możliwości.

Dodajmy, że opłata za miesiąc marzec powinna wynosić 50% wartości składki (trenowaliśmy tylko 2 tygodnie w miesiącu). Więc jeśli ktoś opłacił składkę marcową w całości, to w miesiącu w którym zostanie przywrócona pełna opłata, będzie mógł wpłacić składkę w wysokości 50% jej wysokości.

Zdajemy sobie sprawę, że piłka nożna nie jest w tej chwili najważniejsza… Będziemy się jednak starali, by trenerzy byli do dyspozycji dzieci za pośrednictwem internetu, gdzie są umieszczane rozpiski treningów i zajęć do odbycia w domu. Wymagamy samodyscypliny, wytrwałości i chęci, co w sporcie jest najważniejsze.

Decyzje te są wynikiem zdroworozsądkowego podejścia do problemu. W tym czasie wielu z nas znalazło się w gorszej sytuacji finansowej. Niemniej, należy zaznaczyć, że składki są głównym źródłem dochodu naszej Akademii. To z nich są opłacane wynagrodzenia trenerów, ZUSy, podatki… A dla niektórych trenerów jest to jedyne źródło utrzymania.
W dłuższej perspektywie czasu, w przypadku utrzymania się obecnego stanu rzeczy, klub stanie w obliczu trudnych decyzji niezależnych od nikogo innego, jak od nas samych.

Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie, okazaną pomoc i z niecierpliwością czekamy na powrót do normalności.

Zarząd MKS Wicher Kobyłka.

Poniżej zamieściliśmy nr konta klubowego również dla naszych fanów którzy chciałby wyjątkowo wspomóc nas w tej trudnej sytuacji, prosimy wpisać w tytule
„darowizna na cele statutowe – KW „.
Nr konta 69 1020 1042 0000 8002 0273 8136