Dwa sparingi drużyny seniorów

W sobotę odbyły się dwa sparingi drużyny seniorów przeciwnikami były drużyny Bzura Chodaków oraz Huragan Wołomin.

Obie pierwsze połowy były zdecydowanie lepsze niż drugie szkoda że nie mogło w tych meczach wystąpić paru zawodników którzy narzekają na urazy (Grabowski, Sulich, Górecki, Hargot, Władyka) lecz to była szansa dla młodych zawodników z naszej akademii do pokazania się w meczach z mocnymi ekipami seniorskimi. Na boisku widzieliśmy Mateusza Stachowicza (2004) Tomka Lisickiego (2004) oraz Kamila Sendę (2005).

Sparing z Bzurą ( III miejsce Liga Okręgowa Płock) był dość wyrównany bardzo fajnie wyglądaliśmy w ataku szybkim po odbiorach natomiast trochę słabiej gdy przychodziło do ataku pozycyjnego w drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę rywalom lecz umiejętnie ich kontrowaliśmy.

Fajną lekcję natomiast dostaliśmy od zawodników Huraganu (II miejsce IV liga północ) i wiemy teraz gdzie mamy największe problemy, to bardzo doświadczona drużyna z aspiracjami awansu do III ligi, którego bardzo im życzymy. W pierwszej połowie gdy było więcej sił odgryzaliśmy się kontrami i nawet byliśmy przez jakiś czas na prowadzeniu lecz druga połowa to już zdecydowana dominacja WKS-u.

MKS Wicher Kobyłka – Bzura Chodaków 4:2 (2;1)
Skład : Lech, Pawlak,(Wojdyna) Moryc, Małkiewicz, Pietrzak, Kamiński (Lisicki), Testowany ⚽️, Bartochowski, Stachowicz, Boguszewski⚽️⚽️, Muszyński ⚽️

MKS Wicher Kobyłka – Wołomiński Klub Sportowy Huragan 2:7 (2:2)
Skład : Rejf, Pawlak (Jankowski), Dorsz, Jąkała, Babicki, Kamiński (Senda), Trzonkowski, Testowany, Szulkowski ⚽️, Pałka ⚽️ (Lisicki), Mańko

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *