Garwolin zdobyty!

Na zakończenie sezonu halowego nasi zawodnicy z rocznika 2009 zwyciężyli w turnieju w Garwolinie. Jakby tego było mało na najniższym stopniu podium uplasował się nasz drugi zespół. Po mimo, że w lutym praktycznie nie korzystaliśmy z hali nasi podopieczni szybko przestawili się do panujących warunków i okazali się bezkonkurencyjni a najlepszym bramkarzem został Oskar Walendzik. Nagrodę dla najmłodszego uczestnika otrzymał Patryk Sieczko, który otrzymał swoją szansę w kilku spotkaniach. W niedziele natomiast rocznik 2009 rozegrał na naszych obiektach trójmecz z zespołami Talentu Warszawa oraz Juniora Białystok. W meczach tych udział w większości wzięli chłopcy, którzy nie brali udziału w sobotnim turnieju. Nasze „Wilczki” okazały się mało gościnne i odniosły dwa zwycięstwa.

Miasto Kobyłka
#GrajRazemZWichrem