Grała Akademia 01-02 sierpnia


Wicher Kobyłka ’09

MKS Wicher Kobyłka vs MKS Bug Wyszków

Wypowiedź pomeczowa trenera Artur Cegiełka:

“W spotkaniu z drużyną z Wyszkowa zespół otrzymał 2 zadania szkoleniowe. W pierwszej połowie zawodnicy mieli być ustawieni w wysokim pressingu z założeniem szybkiego odbioru piłki, w drugiej zaś odsłonie zespół miał budować grę w niskim pressingu z założeniem szybkiego wyjścia przez zawodników 7 i 11. Jesteśmy zadowoleni z drużyny, gdyż starała się realizować założenia przedmeczowe i były momenty dobrej współpracy na boisku. W ten sposób chcemy budować automatyzmy w grze, tak aby uniknąć przypadku w organizacji gry naszego zespół.”


Wicher Kobyłka ’12

MKS Wicher Kobyłka vs MKS Bug Wyszków

Wypowiedź pomeczowa trenera Piotr Pinkiewicz:

Kolejne świetne i zacięte granie z MKS Bug Wyszków. Jednak tym razem nietypowe z racji gry 7×7. To nasza czwarta potyczka w tym systemie więc jeszcze sporo do poprawy. Cieszy fakt ilości wyprowadzonych ataków i strzałów na bramkę przeciwnika, jednak zbyt łatwo traciliśmy gole. Wiemy nad czym pracować na kolejnych treningach. W tym meczu wystąpiło dwóch wyróżniających się zawodników z Wicher 2013.”


Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *