Grała Akademia 06-10 sierpnia


Wicher Kobyłka ’08

Kobyłka 8 sierpnia 10:00
MKS Wicher Kobyłka vs Bóbr Tłuszcz

Wypowiedź pomeczowa trenera Kamil Boratyński:


Wicher Kobyłka ’12 GR. B

Rumia 10 sierpnia 17:00
Akademia Rumia vs. MKS Wicher Kobyłka

Wypowiedź pomeczowa trenera Jaromij Kostrzewa:

„W poniedziałek przebywająca na obozie drużyna 2012B gościła w Rumii gdzie rozegrała sparing z miejscową Akademią. Graliśmy na dwóch boiskach jednocześnie, dzięki czemu wszyscy chłopcy spędzili na murawie sporo minut. Na boisku dla bardziej zaawansowanych drużyn mecz był bardzo wyrównany, na początku nasi zawodnicy byli zestresowani i szybko pozbywali się piłki, ale wraz z upływem czasu rozluźnili się i prezentowali coraz lepsze akcje indywidualne. Niestety, zabrakło skuteczności i dużo stuprocentowych sytuacji kończyliśmy niecelnymi strzałami, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy częściej trafiali do siatki. Na drugim boisku z kolei dominował Wicher, rywale rzadko zagrażali naszej bramce, a nasi zawodnicy byli również skuteczni pod bramką chłopców z Rumii.”


Wicher Kobyłka ’13 

Kobyłka 6 sierpnia 17:00
MKS Wicher Kobyłka vs Młoda Gwardia Rembertów

Wypowiedź pomeczowa trenera Piotr Pinkiewicz:

W dzisiejsze upalne popołudnie gościliśmy drużynę z Rembertowa. Szeroka kadra Wichru złożona z zawodników obu grup oraz dwóch wyróżniających się zawodników z Wicher 2014💪💙⚽ Cieszy fakt dużej ilości goli jednak sporo zawodników po przerwie wakacyjnej muszą ciężko popracować aby wrócić na właściwe tory👍


Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *