Grała Akademia 17-20 sierpnia

Mecze Towarzyskie roczników 2012 i 2009 podczas obozu Cząstkowo 2020


WICHER KOBYŁKA ’09

Mecz z Jaguar Gdańsk

Błatyk Gdynia 2008 vs. MKS Wicher Kobyłka

Błatyk Gdynia 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Jaguar Gdańsk 2009 vs. MKS Wicher Kobyłka

Jaguar Gdańsk 2010 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Dragon Pomorze 2009 vs. MKS Wicher Kobyłka

Polonia Warszawa 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Gdyńska Akademia Dąbrowa 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Wypowiedź pomeczowa trenera Artur Cegiełka:

W dniach od 15.08 do 22.08 przebywaliśmy na zgrupowaniu w Cząstkowie na Pomorzu,gdzie nasze 2 zespoły rozegrały 6 sparingów(Jaguar Gdańsk 2009,Jaguar Gdańsk 2010,Bałtyk Gdynia 2008,Bałtyk Gdynia 2009,Polonia Warszawa 2009,Dragon Pomorze 2009). W każdym z tych spotkań drużyna otrzymała 3 zadania szkoleniowe(plus dodatkowo indywidualne),które miała zrealizować w czasie poszczególnych spotkań; aktywizacja zawodników 6 i 8,budowanie przewagi w bocznych sektorach boiska oraz włączenie do gry bramkarza,który w naszym modelu gry stanowi integralną część zespołu.Dlatego musimy zachęcić naszych bramkarzy do aktywnej postawy (gra nogami) w trakcie meczu z naciskiem na fazę budowania gry od własnej połowy. Cieszy nas,że obie nasze drużyny w czasie rozgrywanych spotkań na obozie, starały się i często z bardzo dobrym skutkiem realizować stawiane przez sztab szkoleniowy zadania indywidualne oraz zespołowe.To dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami.


WICHER KOBYŁKA ’12

Mecz z Bałtykiem Gdynia
Mecz z AP Banino

Błatyk Gdynia 2011/12 vs. MKS Wicher Kobyłka

FFK Warszawa vs. MKS Wicher Kobyłka

FFK II Warszawa vs. MKS Wicher II Kobyłka

AP Banino 2011 vs. MKS Wicher Kobyłka

AP II Banino 2011/12 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Wypowiedź pomeczowa trenera Piotr Pinkiewicz:

“Podczas obozu w Cząstkowie rozegraliśmy pięć wartościowych sparingów, szczególnie biorąc pod uwagę fakt że graliśmy w większości ze starszymi rocznikami. Cieszy fakt że w każdym spotkaniu zawodniczy obu naszych ekip kreowali grę i kontrolowali przebieg spotkania. Przyczepić tylko się można co do skuteczności w meczu z FFK, który powinniśmy zakończyć z większą ilością bramek. Jednak nawet taki mecz dał nam kolejny bodziec aby na kolejnych treningach obozu zwrócić większą uwagę na wykończenie akcji. ”

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *