Grała Akademia 17-20 sierpnia

Dragon Pomorze 2009 vs. MKS Wicher Kobyłka

Polonia Warszawa 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Gdyńska Akademia Dąbrowa 2009 vs. MKS Wicher II Kobyłka

Wypowiedź pomeczowa trenera Artur Cegiełka:

W dniach od 15.08 do 22.08 przebywaliśmy na zgrupowaniu w Cząstkowie na Pomorzu,gdzie nasze 2 zespoły rozegrały 6 sparingów(Jaguar Gdańsk 2009,Jaguar Gdańsk 2010,Bałtyk Gdynia 2008,Bałtyk Gdynia 2009,Polonia Warszawa 2009,Dragon Pomorze 2009). W każdym z tych spotkań drużyna otrzymała 3 zadania szkoleniowe(plus dodatkowo indywidualne),które miała zrealizować w czasie poszczególnych spotkań; aktywizacja zawodników 6 i 8,budowanie przewagi w bocznych sektorach boiska oraz włączenie do gry bramkarza,który w naszym modelu gry stanowi integralną część zespołu.Dlatego musimy zachęcić naszych bramkarzy do aktywnej postawy (gra nogami) w trakcie meczu z naciskiem na fazę budowania gry od własnej połowy. Cieszy nas,że obie nasze drużyny w czasie rozgrywanych spotkań na obozie, starały się i często z bardzo dobrym skutkiem realizować stawiane przez sztab szkoleniowy zadania indywidualne oraz zespołowe.To dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami.

WICHER KOBYŁKA ’12

Mecz z Bałtykiem Gdynia
Mecz z AP Banino

Błatyk Gdynia 2011/12 vs. MKS Wicher Kobyłka