I miejsce KS Ursynów CUP.

Pierwszego marca Wicherki 2012 udały się dwoma drużynami na turniej KS Ursynów CUP.
Zmagania na Arenie Futbolu przyniosły nam wiele radości i pięknych goli. Pierwszy Wicher nie pozostawił złudzeń przeciwnikom i zdobył 1 miejsce w Turnieju z bilansem bramkowym 20-5, a nasz kapitan Filip Staniak został Królem Strzelców Turnieju.
Wicher II Kobyłka niestety mimo dużego potencjału, nie zdołał wyjść z grupy do ćwierćfinałów. Jednak każda rozegrana minuta dodaje więcej pewności i doświadczenia zawodnikom. Natomiast trenerzy wiedzą nad czym pracować na treningach aby już w kwietniu nasze Wicherki pokazały klasę w ligach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Ligi MZPN w nowym sezonie Wicherków 2012
MKS Wicher Kobyłka – I liga F2 Żak
MKS Wicher II Kobyłka – III liga F2 Żak

Wyniki Turnieju KS Ursynów CUP:

MKS Wicher Kobyłka 1:0 Znicz Pruszków
MKS Wicher Kobyłka 6:0 KS Ursynów II W-WA
MKS Wicher Kobyłka 4:2 Piast II Piastów
MKS Wicher Kobyłka 4:2 Delta II Warszawa (ćwierćfinał)
MKS Wicher Kobyłka 3:1 KS URSYNÓW W-WA (półfinał)
MKS Wicher Kobyłka 2:0 Delta Warszawa (finał)

MKS Wicher II Kobyłka 0:3 Delta II Warszawa
MKS Wicher II Kobyłka 0:1 KS URSYNÓW W-WA
MKS Wicher II Kobyłka 0:4 FC Lesznowola
MKS Wicher II Kobyłka 2:1 KS Ursynów II W-WA

Miasto Kobyłka

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *