Krok po kroku


liga okręgowa, Warszawa I, 6 kolejka

MKS WICHER KOBYŁKA 4-1 VICTORIA II SULEJÓWEK

Rezerwowi: Marciniak Marcin, Brzeski Mikołaj, Bartochowski Konrad, Dalba Kacper, Trzonkowski Grzegorz, Grabowski Antoni, Suchocki Damian

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 4:1 (1:0)
Bramki :
Boguszewski Kamil⚽
Szulkowski Jan⚽(asysta Skotnicki Jan)
Skotnicki Jan⚽
Kamiński Bartosz⚽

Wypowiedź pomeczowa trenera Aleksandra Cieślaka:

„Nasz zespół wszedł zdecydowanie gorzej w ten mecz niż w sparingu z rezerwami Victorii który rozegraliśmy przed sezonem gdzie wygrywaliśmy po 20 min 4 czy 5 do 0 . W tym meczu początek mógł być podobny lecz byliśmy nie skuteczni , kontrolowaliśmy spotkanie a wynik mógł i powinien być o wiele wyższy szkoda tych wszystkich nie wykorzystanych okazji bo w końcowym rozrachunku strzelone bramki mogą mieć kluczowe znaczenie. Gratuluje drużynie wygranej lecz teraz radość nie może trwać za długo bo czeka nas ciężki wyjazd na mecz z Naprzodem, później PP w środę z Gromem Warszawa i na koniec w niedziele o 13:00 podejmiemy u siebie Vice lidera z Wyszkowa.”

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *