Pewna wygrana

liga okręgowa, Warszawa I, kolejka 2

MKS Wicher Kobyłka 5-0 Hutnik II Warszawa

Skład : Oskar Rejf – Bartłomiej Babicki, Kacper Jąkała, Damian Suchocki, Daniel Sulich (Antoni Grabowski 60 min), Kacper Dalba (Konrad Bartochowski 60 min), Kamil Boguszewski (Maciej Dorsz 75 min), Jan Szulkowski (Kacper Pałka 65 min), Bartłomiej Kamiñski (Rafał Pawlak 45 min), Jan Skotnicki (Kamil Senda 65 min), Jacek Moryc (C)
Rezerwowy: Aleksander Grabek

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 5:0 (2:0)
Bramki :
Szulkowski Jan ⚽
Moryc Jacek ⚽
Skotnicki Jan ⚽⚽
Senda Kamil ⚽

Wypowiedź pomeczowa trenera Aleksandra Cieślaka:

„W to upalne popołudnie zagraliśmy dobre zawody, co bardzo cieszy zawodnicy pomimo upału pokazali kawałek dobrej piłki. Szkoda że byliśmy trochę nie skuteczni bo wynik powinien być bardziej okazały. Jedyny moment który był mocno na minus to 15-20 min po czerwonej kartce dla gości gdzie zamiast ruszyć do jeszcze śmielszych ataków oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi lecz później wszystko wróciło do normy. Wielkie brawa dla całej drużyny , a tak już osobno również gratuluję debiutanckiego trafienia Kamilowi Sendzie który dołączył do pierwszej drużyny przechodząc z naszej akademii (rocznik 2005) Kamil dopiero w grudniu będzie obchodził 15 urodziny. Mam nadzieje ze takie rzeczy dobrze pokazują drogę którą nasz klub chce podążać i takie debiuty bardzo cieszą. Dziękuje tez wszystkim pracownikom klubu i OSIR Wicher za wzorową organizacje meczu w obliczu obostrzeń spowodowanych COVID – 19 oraz kibicom za liczne przybycie i wzorowe przestrzeganie zasad w dobie pandemii”

Fot. Katarzyna Kramska-Dorsz