Piąte zwycięstwo!

liga okręgowa, Warszawa I, kolejka

START OTWOCK 1-3 MKS WICHER KOBYŁKA

Rezerwowi: Rejf Oskar, Brzeski Mikołaj, Jankowski Bartosz, Bartochowski Konrad, Pałka Kacper, Senda Kamil, Dalba Kacper

Trener Aleksander Cieślak
Asystent Kamil Boratyński

Wynik : 1:3 (0:0)
Bramki :
Szulkowski Jan⚽
Boguszewski Kamil⚽
Skotnicki Jan⚽

Wypowiedź pomeczowa trenera Aleksandra Cieślaka:

„Pierwsza połowa raczej do zapomnienia, nie weszliśmy dobrze w mecz graliśmy strasznie nie dokładnie , choć przy tak przeciętnej grze mieliśmy swoje okazje niestety nie udało się ich wykorzystać. Druga połowa zaczęła się od prezentu od zawodnika gospodarzy który uderzył naszego zawodnika w swoim polu karnym w sytuacji gdzie piłka była już w zupełnie innym sektorze boiska , zauważył to sędzia liniowy i otrzymaliśmy rzut karny. Ta bramka pomogła nam i od tej pory w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu strzelając dwie kolejne bramki i grając dużo lepiej niż w pierwszych 45 min. Żałuję tylko ze nie wygraliśmy zdecydowanie wyżej bo aby strzelać kolejne bramki było bardzo dużo okazji. Dziękujemy drużynie OKS-u za uczczenie wraz z nami minutą ciszy pamięci naszego bramkarza Radka Gąsiorowskiego który rok temu zginął tragicznie w wypadku motocyklowym. Zwycięstwo drużyna tez zadedykowała Radkowi mamy nadzieje ze wspiera nas gdzieś tam z góry.”