Rozkład Jazdy 10-11 października

Oldboje
MKS Wicher Kobyłka – Prawnicy
2020-10-12 20:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa okręgowa
MKS Wicher Kobyłka – Świt Nowy II Dwór Mazowiecki
2020-10-10 15:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa B
MKS Wicher II Kobyłka – UKS ASzWoj Rembertów
2020-10-10 18:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
B2 Junior Młodszy
UKS VARSOVIA II – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-10 10:00 Varsovia (WarszawaŚródmieście, Międzyparkowa 4)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
APJD – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 12:00 Nowy Stadion – Łomianki (Łomianki Dolne, Wiślana 69)

Wicher ’09 Rep.
I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
KS Drukarz W-wa – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 20:00 KS DRUKARZ (WarszawaPraga-Południe, Aleja Zieleniecka 2)

Wicher ’09 B
III ligaokręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Barca Academy II W-wa – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-11 14:00 Escola Varsovia (WarszawaBiałołęka, Aleksandra Fleminga
2)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
MKS Wicher III Kobyłka – BALKAN TEAM
2020-10-11 12:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS Talent Warszawa
2020-10-10 12:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 B
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
KS Legionovia II – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-11 10:00 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie (Legionowo, Parkowa 27)

Wicher ’10 C
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2
Wicher III Kobyłka – PWKS Huragan Wołomin
2020-10-10 11:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
Wicher IV Kobyłka – UKS BIAŁE II ORŁY
2020-10-12 18:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA 11 – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-11 11:45 STADION MIEJSKI (Legionowo, Parkowa 27a)

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wilga Garwolin – Wicher Kobyłka
2020-10-10 10:30 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
AMP GOOL Wołomin – Wicher II Kobyłka
2020-10-10 12:30 Orlik Wolomin (Wołomin,
Kazimierza Wielkiego 1)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher III Kobyłka – ŁKS ŁOCHÓW
2020-10-10 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2020-10-11 10:00  Kołowa 18, Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
UKS JUNIOR ZACISZE – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-10 09:30 Przełożony na inny termin

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
AS MARKI – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-10 17:00 Marki Zakątek

Wicher ’13 C
F2 Żak Grupa 11
Barca Academy – MKS Wicher III Kobyłka
2020-10-11 17:30 Escola Varsovia (Warszawa Białołęka, Aleksandra Fleminga 2)

Wicher ’14 Rep.
Mecz Towarzyski
MKS Wicher Kobyłka – Legionovia Legionowo
2020-10-11 09:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’14 B
Mecz Towarzyski
MKS Wicher II Kobyłka – Legionovia II Legionowo
2020-10-11 10:15 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *