MKS Wicher Kobyłka vs Madziar Nieporęt

🔜🔜🔜🔜🔜
Wszystkich sympatyków naszej ⚪🔵⚪ drużyny zapraszamy w najbliższy weekend (sobota 18 maja o godz. 11:00 w Kobyłce przy Napoleona 2a), na mecz 25 kolejki Amnis Energia Ligi Okręgowej Seniorów.
Naszym boiskowym rywalem będzie Klub Sportowy Madziar Nieporęt dla którego pozycja w tabeli determinuje i dodatkowo motywuje do zdobywania punktów potrzebnych do utrzymania w lidze. Madziar z 23 punktami zajmuje 12 miejsce w tabeli i jak pamiętamy z jesieni, to zespół który na pewno stać na więcej.
Niemniej my też jesteśmy zmotywowani i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza jak tylko taki gdzie 3 pkt zostaną w Kobyłce. W ostatnim meczu między zespołami padło sporo goli (wygraliśmy 2:4) i jak zwykle, łatwo nie będzie ale wierzymy i mocno walczymy 🫡
Na ten moment nasz zespół z 61 punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli ligowej 💪
Zapowiada się ciekawe sportowe widowisko na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny.
MKS Wicher Kobyłka – Oficjalnie 🆚️ Klub Sportowy Madziar Nieporęt
📆 Sobota, 18 maja
🕒 Godzina 11:00
📌 Stadion: Obiekty sportowe im. A.Wiśniewskiego w Kobyłce przy ul. Napoleona 2a