Rozkład Jazdy 24-25 października

Oldboje
MKS Wicher Kobyłka – Mazur Radzymin
2020-10-26 20:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa okręgowa
MKS Wicher Kobyłka KS Legionovia II
2020-10-24 14:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Klasa B
MKS Wicher II Kobyłka – RKS Mazur II Radzymin
2020-10-25 13:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’05
I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
GKS Wilga Garwolin – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-23 19:30 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)

Wicher ’08
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
AKADEMIA PIŁKARSKA 11 – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-24 14:00 STADION MIEJSKI (Legionowo, Parkowa 27a)

Wicher ’09 C
IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
MKS Wicher III Kobyłka – MKS Polonia II W-wa
2020-10-25 18:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 Rep.
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – UKS VARSOVIA
2020-10-25 10:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’10 C
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2
AS MARKI – Wicher III Kobyłka
2020-10-24 15:00 Sportowy Zakątek (Marki, Zakątek )

Wicher ’11 Rep.
IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7
Wicher IV Kobyłka – POLONEZ WARSZAWA
2020-10-24 18:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’11 B
II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1
MKS Wicher Kobyłka – KS Drukarz II W-wa
2020-10-24 16:30 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 Rep.
I liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Barca Academy W-wa – Wicher Kobyłka
2020-10-24 18:00 Escola Varsovia (WarszawaBiałołęka, Aleksandra Fleminga 2)

Wicher ’12 B
III liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
Wicher II Kobyłka – BUG II Wyszków
2020-10-26 17:00 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)

Wicher ’12 C
IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
AP Agape Białołęka – Wicher III Kobyłka
2020-10-24 10:00 BOS Światowida (WarszawaBiałołęka, Światowida 56)

Wicher ’12 D
Liga FFL
Wicher IV Kobyłka – GKP Targówek
2020-10-15 10:00  Kołowa 18, 05-077 Warszawa

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
UKS JUNIOR ZACISZE – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-23 18:30 OSIR Blokowa (WarszawaTargówek, Blokowa 3)

Wicher ’13 Rep.
F2 Żak Grupa 2
AKADEMIA PIŁKARSKA FFK – MKS Wicher Kobyłka
2020-10-24 12:30 Juranda ze Spychowa

Wicher ’13 B
F2 Żak Grupa 3
UKS ORŁY ZIELONKA – MKS Wicher II Kobyłka
2020-10-24 10:00 Stadion Miejski w Zielonce (Zielonka, Dziennikarska)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *