Stanisław Popiel wypożyczony do Piast Gliwice

Dziś zaczynamy od przedstawiania ruchów transferowych w naszym zespole seniorów.

Zaczynamy od Staśka Popiela, który na zasadzie wypożyczenia zasili Piast Gliwice. W klubie obecnego Mistrza Polski Stasiek będzie występował w drużynie rezerw lecz mamy nadzieję że szybko zadebiutuje w pierwszej drużynie. Stasiek to zawodnik rocznika 2003 przyszedł do nas w letnim okienku transferowym z klubu Escola Varsovia rozegrał w naszych barwach 10 spotkań w lidze okręgowej oraz jedno spotkanie w ramach okręgowego Pucharu Polski.
Dziękujemy bardzo za godne reprezentowanie naszego klubu, życzymy jak najszybszego debiutu w Ekstraklasie oraz samych sportowych sukcesów.

Miasto Kobyłka

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *