Wicher Kobyłka 5 : 2 Varsovia Warszawa

W niedzielę o 18:00 seniorzy rozegrali sparing z drużyną U-17 Varsovia Warszawa. W spotkaniu z drużyną występującą w ekstralidze B1 wziąć udziału nie mogło kilku naszych zawodników z uwagi na kontuzje oraz wyjazdy na ferie, nieobecni byli Daniel Sulich, Kacper Jąkała, Jacek Moryc, Hubert Władyka, Antek Grabowski, Bartek Pietrzak oraz Grzesiek Trzonkowski co otworzyło drogę do pokazania się innym zawodnikom którzy aspirują do gry w wyjściowej 11 stce.

Wicher Kobyłka – Varsovia Warszawa 5 : 2 🔥🔥🏆🏆💪💪

Bramki : Rafał Pawlak ⚽️⚽️, Marcin Mańko ⚽️, Jan Szulkowski ⚽️, samobój ⚽️

Skład : Janek Lech / Oskar Rejf – Maciej Dorsz Konrad Bartochowski Bartek Babicki testowany – Michał Górecki / Rafał Pawlak Marcin Mańko Bartek Kamiński / Krystian Hargot testowany Janek Szulkowski / Bartosz Jankowski – Kamil Boguszewski

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *