Wracamy do TRENINGÓW!

Dzień dobry miło jest nam poinformować że prawdopodobnie od wtorku wznawiamy treningi roczników do 2010 włącznie, jutro (poniedziałek) będą treningi próbne oraz policja sprawdzi strefy poruszania się na obiektach OSiR. Jeżeli wszystko będzie przebiegało sprawnie w przyszłym tygodniu zostaną uruchomione też młodsze grupy. Mamy do Państwa gorącą prośbę by w tym trudnym okresie bardzo dużą uwagę przyłożyć do punktualności bo aby cały system działał musimy bardzo przestrzegać obostrzeń które nakłada na nas stan epidemii. Godziny treningów są to realne godziny rozpoczęcia zajęć już na boisku, a otwarcie bramy by mogła wejść konkretna grupa odbywało będzie się 15 minut wcześniej i zostanie zamknięta na 5 min przed rozpoczęciem treningu w tym czasie dziecko będzie musiało ustawić się w wyznaczonej strefie (spóźnieni niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach). Czyli np. trening jest o godzinie 16:00 brama jest otwarta od 15:45 do 15:55. Wejście na obiekt musi być w masce każdy zawodnik będzie miał zbadana temperaturę ciała i przy wejściu każdy musi odkazić ręce będzie to robił trener, po czym zawodnik przechodzi do następnej strefy i czeka aż cała grupa minie punkt odkażania. Trener wtedy zamyka bramę i prowadzi (cały czas w maseczkach) zespół na boisko. Przed wejściem na boisko zawodnik zdejmuje maseczkę wkłada ją do reklamówki lub plecaka, dziecko będzie musiało być wyposażone w coś by włożyć maskę i odkłada ją w wyznaczonym miejscu jak i podpisaną wodę lub napój, jest całkowity zakaz korzystania z wody klubowej lub kolegów. Po treningu zawodnicy zmieniają buty zakładają maseczki i czekają na trenera we wskazanym miejscu, a trener odkaża sprzęt po czym odprowadza grupę do strefy wyjściowej. Znowu odkażane są ręce zawodników i następuje wyjście z obiektu. W Tym czasie już ustawia się kolejna grupa w strefie wejściowej. Odbiór dzieci też musi być punktualnie inaczej dziecko zapewne będzie musiało czekać aż do wyjścia następnej grupy z jednego z boisk lecz tu jeszcze myślimy nad rozwiązaniem tego kłopotu.Każdy zawodnik musi mieć podpisane wydrukowane oświadczenie lub napisane odręcznie tej samej treści. Rodzice nie mogą wchodzić na obiekty OSiR wszystkie sprawy organizacyjne załatwiamy z trenerami telefonicznie. Godziny zajęć, otwarcia bramy i odbioru zawodnika oraz wszystkie informacje organizacyjne będą wysłane do Państwa przez trenerów. Prosimy o punktualność bo od tego jest uzależnione działanie akademii w tym trudnym okresie.
Boisko trawiaste wejście bramą od strony torów, boisko bandy wejście furtką bliżej torów na pozostałe boiska wejście będzie bramą przy boisku sztucznym.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *