Zwycięstwo na inauguracje

KS Wesoła 2-5 MKS Wicher Kobyłka


Bramki:
Skotnicki Jan ⚽⚽⚽
Szulkowski Jan ⚽
Grabowski Antoni ⚽

Wypowiedź pomeczowa trenera Aleksandra Cieślaka:

W Wesołej był typowy mecz walki. Beniaminek naszej grupy grał bardzo agresywnie i z dużym zaangażowaniem. Szkoda, że nie udało nam się strzelić więcej bramek w pierwszej połowie bo były ku temu okazje i mogliśmy zamknąć mecz, a tak było nerwowo w drugiej połowie, szczególnie gdy gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Cieszą 3 punkty na inaugurację i bardzo cieszę się, że możemy w końcu grać bo rozbrat z ligą był zdecydowanie za długi. Jeżeli chodzi o plan taktyczny to chcieliśmy zagrać bezpiecznie z tyłu i szybko atakować. Myślę, że zespół pokazał charakter i wywalczyliśmy te 3 punkty choć łatwo nie było.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *