Obozy – Lato 2024

Informacje obozowe po rozwinięciu określonej zakładki z miejscem obozu

Miejsce: Łomża

Termin 3-10.08.2024 grupa 2009 i 2010 – 50 osób

Koszt: 2000 pln/osoba

Wpisowe/rezerwacja miejsca: 200 pln (do końca lutego)

MKS Wicher Kobyłka, nr rach.: 32 1020 1042 0000 8802 0266 3235
tytułem: Imię i nazwisko zawodnika (Jaś Kowalski), Rocznik i Grupa (np. 2013 B), Obóz Miejsce (np. Obóz Kraków)

• zakwaterowanie – 150 miejsc noclegowych
  • 8 dni / 7 noclegów
  • 10 jednostek treningowych x 90 minut / dla każdej grupy 30-35 zawodników
  • komfortowe pokoje 2 – osobowe z łazienkami, TV, Wi-Fi
  • całodzienne pełne wyżywienie dostosowane do potrzeb Klienta – 3 posiłki
  • 3 pełnowymiarowe boiska z trawą naturalną
  • 2 pełnowymiarowe boiska ze sztuczną nawierzchnią
  • 2 pełnowymiarowe hale sportowe
  • boiska Orlik
  • boisko wielofunkcyjne na terenie zakwaterowania – 30 m x 20 m – do dyspozycji bez limitu czasu – idealna forma spędzania czasu wolnego pomiędzy planem treningowym
    • profesjonalna siłownia – bez limitu
    • organizacja meczów sparingowych
    • Park Wodny x 2 wejście x 2 h min.grota solna,sauna,jacuzzi
    • strefa atrakcji wodnych nad rzeką Narew
    • park trampolin x 1 wejście
    • wypożyczalnia rowerów
    • NNW
    • pobyt kadry szkoleniowej – GRATIS – 1/15 zawodników
    • kierownik/opiekun obozu

*** Warto nadmienić iż na obiektach sportowych , które mamy do dyspozycji w celach treningowych w  roku 2021 odbył się mecz Reprezentacji Polski U-20 z Reprezentacją Włoch w ramach TURNIEJU OŚMIU NARODÓW

Miejsce: Kraków

Termin 5-11.08.2024 grupa 2011 i 2012 – 50 osób

Charakterystyka obozu:

1) Świetna lokalizacja , bardzo dobre warunki mieszkaniowe , obiekt jak i teren monitorowany przez agencje ochrony. Pokoje 2 osobowe.
2) 3 posiłki dziennie ( w przypadku wycieczki , lub zwiedzania Krakowa ) śniadanie + obiadokolacja.
3) 2 x dziennie treningi – Błonia Sport ( 6 minut pieszo od obiektu – boisko naturalne) lub boisko typu orlik przy obiekcie.*

Dodatkowo w cenie do wyboru jedna z atrakcji:

1) Muzeum Kopalni Soli w Wieliczce
2) Park Wodny w Krakowie
3) ZOO w Krakowie

* podczas korzystania z jednej z w/w atrakcji 1 trening w danym dniu odwołany – jeśli korzystamy z atrakcji do południa , nie ma wtedy treningu do południa , jeśli po południu analogicznie.

W cenie możliwe jest zwiedzanie stadionu Cracovii , udział w meczu Cracovii (bezpłatnie) lub Wisły Kraków ( koszt wg stawki w ub. roku było to 5 zł bilet ) – udział w meczu w przypadku korzystnego terminarza pokrywającego się z pobytem grupy.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem . W przypadku zainteresowania po stawce wg biletu ulgowego na daną wystawę możliwość zwiedzania wnętrz WAWELU ( skarbiec , zbrojownia itp.)

Możliwość wizyty w centrum treningowym Cracovii , organizacji sparingów z krakowskimi drużynami itp.

Miejsce: Nowa Wieś Przywidzka

Termin 18-24.08.2024 grupa 2014bc/2016a/2017 – 50 osób

Charakterystyka obozu:

Obiekt dysponuje 3 boiskami  piłkarskimi z bardzo dobrą nawierzchnią trawiastą, bramkami, łapaczami piłek, praktycznym ogrodzeniem, a nawet małą krytą trybuną ! Mamy też 2 boiska sztuczne z bandami. Wszędzie przenośne aluminiowe bramki 2x5m oraz 2x3m i mniejsze!. W osobnym miejscu gospodarstwa zbudowana olbrzymią ściankę do treningu strzeleckiego (z bramką 2X5) oraz przenośną imitację muru. Do dyspozycji małe boisko Orlik do  gier szkolnych drużyn pięcioosobowych o sztucznej nawierzchni trawiastej i sztucznym oświetleniu3 boiska  do siatkonogi o nawierzchni trawiastej, nowe profesjonalne boisko do badmintona ze sztuczną nawierzchnią, mini kort trawiasty, boisko do rzutu podkową, tor do bocce, agro kręgle, bowling, 18-to torowy piłkarski mini-golf całkowicie odremontowany.

Niezwykle atrakcyjny jest również tor przeszkód „Komandos” z elementami paint-ballator łuczniczy, tor rowerowy (rowery na miejscu), tor do jazdy quadem i hulajnogą sportową.

Na miejscu zbudowano duży park linowy i ściankę wspinaczkową, mozliwość skorzystania z kul do zorbingu, również piłkarskiego !!! oraz automatyczne urządzenie do treningu piłkarskiego zwane kopaczem)

Nową atrakcją w ośrodku jest snooker football, boya-kręgle, a najnowszą dziewięciodołkowy Footgolf, czyli golf rozgrywany piłkami nożnymi, nogą !

Na miejscu mały filtrowany basen (5×10 m), z małą zjeżdżalnią, a na życzenie do jeziora (3 km) dowózy bryczką gratis!

Agro-pub „Szopa” w którym znajdują się stoły do bilardadartsdouble-shot , sala TV i DVD oraz telebim, na którym będzie można oglądać mecze !

W 2004 r. na miejscu otworzono Małe Muzeum Piłki Nożnej, jedyną taka placówkę na Pomorzu, miejsce które naprawdę warto zobaczyć! Co roku przybywa ciekawych eksponatów i otwierane są nowe sale! na miejscu do dyspozycji bardzo bogata biblioteka książkowa i video poświęcona piłce nożnej.

W czasie pobytu organizowane są gościom sparingi z drużynami z Pomorza.

Zakwaterowanie w pawilonie z pokoikami 2, 4, 6, 8-osobowymi.

Większość pokoi i wszystkie domki są z łazienkami, każda drużyna na obozie ma swoją szatnię z prysznicami.

Każdy z pokoi zyskał wystrój poświęcony znanemu klubowi piłkarskiemu. Można mieszkać w pokoju Arsenalu, Barcelony, Celticu, West Hamu, Leeds czy Realu co stanowi wielką frajdę dla młodych adeptów piłkarstwa.

W uzgodnieniu z trenerem przebywający na miejscu absolwent AWF i instruktorzy  prowadzą oryginalne gry i zabawy ruchowe z nagrodami. Wszystko to bez dodatkowych opłat!

Owoce rosnące na terenie gospodarstwa gratis!

Na miejscu  stawy rybne i możliwość wędkowania gratis !

Miejsce: Nowa Wieś Przywidzka

Termin 24-30.08.2024 grupa 2015/2016b – od 40 do 50 osób

Charakterystyka obozu:

W czasie pobytu organizowane są gościom sparingi z drużynami z Pomorza.

Zakwaterowanie w pawilonie z pokoikami 2, 4, 6, 8-osobowymi.

Owoce rosnące na terenie gospodarstwa gratis!

Na miejscu  stawy rybne i możliwość wędkowania gratis !

Miejsce: Sportowa Osada – Burzenin

Termin 25-31.08.2024 grupa 2013 i 2014 A – 54 osoby