WICHER KOBYŁKA 2016 ON TOUR

🔵WICHER KOBYŁKA 2016 ON TOUR🔵

W weekend podopieczni Trenera Maćka Dorsza i Pawła Stańczuka wzięli udział w turnieju eliminacyjnym🏆 BIELIK CUP🏆 w Poznaniu. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony kwalifikując się na turnieje finałowe rozgrywane w maju w Krakowie. Chłopcy mieli okazję zagrać m.in. z Lechem Poznań, Pogonią Szczecin, Juventusem Toruń, AP Reissa Poznań. Nasz pierwszy zespół zajmuje w całym turnieju🥈 2 miejsce🥈. Wielkie brawa dla Wszystkich zawodników oraz wspaniały doping naszych rodziców 🥁💪

🔵Wicher Kobyłka I – 🥈BIELIK CUP🥈🔝:
Ignut Jan ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽🅰️🅰️🅰️🅰️
Jagusztyn Miłosz
Kowieski Bartosz⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️
Ładno Jakub ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽🅰️
Siwik Nikodem⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽🅰️🅰️🅰️
Szczęśniak Jan ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️
Winkler Filip

⚪Wicher Kobyłka II – 🔝BIELIK CUP🔝:
Dolka Dawid⚽⚽⚽🅰️🅰️
Morawski Marcel ⚽🅰️🅰️
Lewandowski Adrian 🅰️
Skonieczny Mikołaj
Soualhia Ilyes ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Zalewski Jan ⚽🅰️
Żegota Mateusz ⚽

Trenerzy: Maciej Dorsz & Paweł Stańczuk

Kierownik: Paweł Walendzik