Informacja Klubu MKS Wicher Kobyłka

Szanowni Państwo,

Zimowe okienko transferowe to czas wzmożonej aktywności klubów, scoutów i agentów sportowych, oraz personalnych decyzji samych zawodników. Dlatego też, tak jak to czynią inne kluby, przypominamy o zdrowych zasadach współpracy.

Każdemu Klubowi zależy na prawidłowym rozwoju swoich wychowanków, a zmiany barw klubowych to rzecz naturalna. Zawsze służymy radą i opinią o ewentualnej zmianie środowska sportowego w którym zawodnik ma możliwość dalszego rozwoju. Zachowując odpowiednie standardy i szanując obowiązujące umowy i regulaminy, przy podejmowaniu decyzji (zarówno inne kluby jak i piłkarze/rodzice/opiekunowie piłkarzy) prosimy kierować się poniższymi wytycznymi:

– podpisane deklaracje gry amatora na sezon 2022/2023 obowiązują do końca czerwca 2023 r.

– każde zaproszenie na zajęcia testowe lub mecze testowe, udziały w turniejach muszą być wystosowane oficjalnie przez klub testujący i wysłane na e-mail klubowy: biuro@mkswicherkobylka.pl Jest to jedyna forma zaproszenia na testy. Wszelkie kontakty przez różnego rodzaju komunikatory, sms, kontakty przez trenerów, rodziców czy samych zawodników nie będą honorowane.

– samo zaproszenie nie upoważnia do możliwości wzięcia udziału zawodnika w testach

–  zaproszeniu powinna być szczegółowa informacja, który zawodnik jest zapraszany na testy, data i miejsce odbywania testów oraz oświadczenie o objęciu naszego zawodnika ubezpieczeniem na czas trwania testów

– ostateczny termin na udział w testach ustalony jest na 10.02.2023 r.

– Klub MKS Wicher Kobyłka zobowiązuje się odpowiedzieć na każde zaproszenie na testy

udział w zajęciach testowych, meczach testowych, turniejach w barwach innych klubów, może się odbyć tylko za zgodą Zarządu klubu MKS Wicher Kobyłka

– po uzyskaniu zgody, Zawodnik uczestniczy w testach

– po określonym terminie testowym,  Klub pozyskujący występuje o transfer lub  zawodnik wraca do zajęć w MKS Wicher Kobyłka

– Klub odstępujący i pozyskujący ustalają warunki transferu i po ustaleniu zgodnych stanowisk Klub MKS Wicher Kobyłka wydaje zgodę na transfer i potwierdza rozwiązanie deklaracji.

Mamy nadzieje na poszanowanie tych zasad i zrozumienie takich warunków współpracy.

Zarząd MKS Wicher Kobyłka